Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Це необхідно знати

Донизу

Це необхідно знати Empty Це необхідно знати

Створювати  Admin 07.11.07 18:12

Перетин кордону

Віза
Перед приїздом до України ми рекомендуємо вам звернутись до Українського консульського відділу чи посольства.
Для громадян країн, з якими існую візовий режим, візи оформляються тільки в дипломатичних і консульських установах за кордоном. Громадяни країн, в яких відсутні дипломатичні представництва чи консульські установи України, оформляють візи в будь-якій іншій сусідній державі, де є такі установи.

Паспорти
При в’їзді до України вимагається дійсний паспорт. Дата виїзду не повинна бути пізнішою шести місяців від очікуваної дати виїзду з України.
Пропуск осіб, що перетинають кордон, здійснюється Прикордонними військами України по дійсних документах на право в’їзду на територію України чи виїзду з України. При перетині громадянами кордону проводиться прикордонний контроль, при якому у громадян здійснюється перевірка документів і підстави на право в’їзду в Україну чи виїзду з України; проводиться огляд транспортних засобів, вантажів, товарів (предметів) та іншої власності.

Паспортний контроль
Залізничне, автомобільне, морське, річне, паромне, повітряне та інше сполучення через державний кордон України (далі по тексту – кордон) здійснюється тільки в пунктах пропуску. Пункти пропуску підрозділяється на: міжнародні (для пропуску громадян і транспортних засобів усіх держав); міждержавні (для пропуску громадян України і громадян сусідніх держав, а також місцеві (для спрощеного пропуску громадян України і громадян сусідньої держави, які проживають у прикордонних областях (районах).
Пропуск осіб, що перетинають кордон, здійснюється Прикордонними військами України по дійсних документах на право в’їзду на територію України чи виїзду з України. Пропуск транспортних засобів, вантажів, товарів (предметів) і іншої власності через кордон здійснюється відповідно до діючого законодавства і міжнародних договорів України.


При перетині громадянами кордону проводиться прикордонний контроль, при якому у громадян здійснюється перевірка документів і підстави на право в’їзду в Україну чи виїзду з України; проводиться огляд транспортних засобів, вантажів, товарів (предметів) та іншої власності. Прикордонний контроль проводиться:


• при в’їзді в Україну – перед проведенням інших видів контролю;
• при виїзді з України – після закінчення всіх необхідних видів контролю.


Після закінчення перевірки посадовою особою пункту пропуску у паспорті громадянина проставляється штамп з відповідною відміткою “В’їзд” чи “Виїзд”, а також інші необхідні відмітки, і паспорт (чи інший документ) повертається громадянину.
Закордонні громадяни та особи без громадянства (далі по тексту – іноземці) в’їжджають в Україну, виїжджають з України, і прямують транзитом по її території за національним паспортом з відповідними українськими візами, якщо інше не передбачено міжнародними договорами і нормативними актами правління України.


Візи оформляються тільки в дипломатичних і консульських установах закордоном. Громадяни країн, в яких відсутні дипломатичні представництва чи консульські установи України, оформляють візи в будь-якій іншій сусідній державі, де є такі установи.
Транзитний проїзд іноземців через територію України дозволяється при наявності транзитної української візи, візи країни призначення та інших документів, що підтверджують транзитний характер поїздки. Транзитним проїздом вважається перебування в Україні у межах терміну, зазначеного у проїзному квитку, а у випадку відсутності квитка, у межах часу, який необхідний для фактичного перетину території України на відповідному виді транспорту. У випадку вимушеної зупинки іноземця на території України у зв’язку з надзвичайними обставинами (хвороба, ремонт транспортного засобу і т.д.) термін перебування може бути продовжений органом внутрішніх справ (міліцією) за місцем зупинки. Транзитний проїзд автомобільним транспортом проводиться тільки по дорогах категорій “М” або “А”.
При втраті на території України національного паспорту іноземець зобов’язаний негайно повідомити приймаючу сторону і орган внутрішніх справ (міліцію), який видає йому про це довідку. Виїзд при цьому з території України здійснюється по національному паспорту, отриманому іноземцем в консульській установі відповідної держави в Україні, і після отримання візи на виїзд, якщо безвізовий виїзд не передбачений міжнародними договорами України.


Виконання законних вимог посадових осіб прикордонних військ України і представників інших контрольних служб в пунктах пропуску через кордон являється обов’язковим для всіх громадян, що перетинають кордон. Особи, винні в порушенні (або в спробі порушення) кордону чи правил прикордонного контролю і режиму в пунктах пропуску через кордон, а також в незаконному переміщенні (чи у спробі переміщення) через кордон вантажів, товарів чи інших предметів, а також у випадку інших порушень чинного законодавства України про кордон, – несуть кримінальну, адміністративну чи іншу відповідальність відповідно до чинного законодавства України.


В порядку адміністративного покарання громадянин може бути затриманий на термін більше трьох годин з обов’язковим складанням протоколу, а у випадку вилучення паспорту громадянину видається довідка. При затриманні іноземця на термін більше чим три години про це повідомляється відповідне посольство (консульство).

Митний контроль
Вироби з дорогоцінних металів та валюта, які перевозяться громадянами через митний кордон України, підлягають обов’язковому декларуванню. Декларування здійснюється шляхом повідомлення згідно встановленої форми точних даних про мету пересування через митний кордон предметів, про самі предмети, а також інші дані, необхідні для митного контролю та митного оформлення.

Ввіз товарів
Товари, ввезенні на митну територію України підлягає декларуванню та оподаткуванню. Від оподаткування звільняються предмети (товари) особистого користування, а також товари вартістю до 200 євро.
Будь-яка сума валюти України, іноземної валюти та платіжних документів повинна декларуватись шляхом подачі митної декларації на ввіз валюти, яку необхідно подати під час проходження митного контролю.

Валюта
Валюта України пропускається за умови представлення митної декларації на вивіз валюти з України в кількості, що дозволяється до вивезення:
- резидентами України – до 170 грн.
- нерезидентами України – до 85 грн.
Іноземна валюта, що ввозиться в Україну в готівковій формі, пропускається в сумі:
- до 10.000 доларів США чи еквівалент даної суми в іншій іноземній валюті, перерахованій за курсом НБУ на день ввозу, - без документів, підтверджуючих джерела походження даної валюти.
Увага: можливі зміни в порядку пересування валюти України та іноземної валюти!

Курси валют: www.bank.gov.ua

Вивіз предметів (товарів):
Предмети (товари), придбані за валюту України на суму, що не перевищує 100.000 євро, пропускаються через митний кордон України без сплати мита та митних зборів.
При вивезенні предметів мистецтва, культурних та історичних цінностей (картин, скульптур, акварелі, гравюр, мініатюр, виробів із фарфору, кришталю, кераміки, дорогоцінних металів, рукописів) та ін. предметів, які мають художню, історичну та культурну цінність – необхідно мати дозвіл Міністерства культури та мистецтв України.
Також через митний кордон України без сплати мита можна вивозити 1 блок сигарет (200 сигарет), 1 літр горілки, 2 літри вина, 5 літрів пива.

Мова.
Державна мова України - українська. Більшість населення регіону володіє російською.
Якщо організацією Вашого відпочинку займається туристична фірма, передбачені послуги перекладача.

Зв”язок.
В готелях міста та області є телефонний зв”язок. Ресторани, фойє готелів, центральні вулиці міста обладнані телефонами автоматами, скористатися якими Ви можете за допомогою картки, придбаної у адміністратора готелю чи на пошті. Міжміський зв”язок в межах України здійснюється набором цифри 8 і коду міста. Вихід на міжнародну лінію-8+10+код країни. Міжнародний телефонний код України - +380. Україна покрита мобільним зв”язком, найбільшими операторами є МТС і Київстар.

Місцевий час.
Середньоєвропейський час мінус одна година. Перехід на літній час-перша неділя
квітня, на зимовий-остання неділя жовтня.

Свята, вихідні.
1 січня - Новий рік;
7 січня - Різдво;
14 січня - Св. Василя Великого (Старий Новий рік або Маланка);
Пасха - у відповідності до православного календаря;
1 травня - день праці;
9 травня - День Перемоги;
День Св. Трійці - у відповідності до православного календаря;
28 червня - День Конституції;
7 липня - Різдво Івана Хрестителя;
24 серпня - День Незалежності,
перша субота-неділя жовтня -День міста.

Автомобільний рух.
Рух-правосторонній. Дійсне міжнародне водійське посвідчення. Назви населених пунктів написані на українській мові. Карти автомобільних шляхів можна придбати на автозаправних станціях. Швидкість(км/год): в населених пунктах-60; поза населеними пунктами-80; для інших транспортних засобів на інших дорогах – 90; на дорогах для автомобілів –110; на автомагістралях – 130. Допустимий вміст алкоголю в крові - 0,0 %.
Ціни на пальне на АЗС України коливаються в межах 10 %. Середня ціна на дизпаливо та бензин 95-98 коливається в межах 0,80-1,00$.

Національна кухня.
Ресторани і кафе запропонують Вам традиційні страви
української, буковинської та гуцульської кухні, а також широкий вибір європейських страв. Приблизна вартість сніданку – 3$, обіду та вечері –по 4-5 $.

Напої.
В закладах харчування Вам запропонують широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв українського та іноземного виробництва. Середні ціни на них: горілка – 5-10 $; кон’як – 7-10 $; вино – 6-7 $; пиво - 0,70$; кока-кола - 0,50$; вода мінеральна - 0,30$.


Востаннє редаговано Admin (21.02.08 12:06); всього редаговано 1 раз
Admin
Admin
Admin

К-ть повідомлень : 50
Registration date : 06.11.2007

http://city-tour.cv.ua

На початок Донизу

Це необхідно знати Empty Re: Це необхідно знати

Створювати  lenavobu2015 27.07.15 12:06

Газета «Все про бухгалтерський облік». Швидка. Бухгалтерсько-юридична.

lenavobu2015

К-ть повідомлень : 4
Registration date : 09.07.2015

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі