Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ «Аполон Тревел»!!!

Донизу

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ «Аполон Тревел»!!!  Empty БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ «Аполон Тревел»!!!

Створювати  Serj 23.08.12 11:11

Доброго дня всім! Тільки повернувся з Сонячного берега. Що казати, відпочивати завжди супер, море, пісочок, сонечко. Але хочу і мушу розказати і про розвод з боку фірми яка нас відправила. Ми оформили путівку ще в травні на фірмі «Аполон Тревел» у пані Доріци Благоєвой Продановой в готель «Кондор». Все чин по чину, договір, ваучер. В договорі пишеться 11 днів відпочинку, навідь підкреслено. В ваучері, конкретно, дата поселення 7 серпня і дата від їзду 18 серпня. Для тих хто вміє рахувати 11 днів! «Кондор» описувати не буду. Мова не про це, хоча там куча своїх нюансів. 17 серпня я з сім`єю спокійно ідемо на море все йде як завжди, звільнити номер в готелі треба ж 18 серпня до 12.00. За цілий день ходили в номер з номера пройти повз рецепшен незаміченим не можливо. Нас ніхто не турбує не дзвінками ні записками. Біля 19.00 коли останній автобус трансфера від готелю від`їхав, дзвінок по телефону...- у вас неоплачений день. Коли ми спустились, нам сказали що оплачено тільки 10 днів. А за 11-й треба доплатити 100 лев=52євро=520грн. Наш договір і ваучер на яких є дати навіть не хотять дивитися. І взагалі менеджер уже готова до скандалу, кричить розмахує руками, йорнічає, хоча, повірте, ми просто вирішували питання а не сварились доказуючи свою правоту. Ми до телефону, дзвонити на фірму. Зв`язалися з Доріцею Благоєвою, вона оплатила також тільки 10 днів а те що написано нею же виданому договорі і ваучері її не цікавить. І вести мову вона не бажає. Ви би бачили очі моєї дружини біля таксофона ))). Ми повернулися на рецепшен, і якщо буде оплата я зажадав чек за оплачений день, менеджер запропонував лише ксерокс листка з зошита де вони роблять записи ))))). Ну чим не РОЗВОД. Один пише на день більше ніж оплатив, другий дочекавшись вечора бере кучму грошей не даючи ніяких чеків. До речі, пані Доріца Благоєва Проданова сама болгарка і відправляє в основному в готель «Кондор» чому б не отримати додаткові бонуси. Кому цікаво, попитайтесь самі. Чим все закінчилось? Я не захотів судової тяганини, тому платити відмовився і чек не вимагав. Ми приїхали в Болгарію на авто, тому зібрали речі і виїхали тогож вечора, настрій спорчено, враження негативні.
P.S. Я з сім`єю їздимо на море кожного літа, і не тільки в Болгарію. Були клієнтами різних турфірм, рекламу робити не буду нікому, але такого відношення і такої каки як з «Аполон Тревел» і Доріцєю Благоєвою Продановою ще не було, мутна фірмочка, добре що є ще до кого звернутися в Чернівцях, сам я туда більше ні ногою і іншим не раджу. Такої думки, поспілкувавшись, дотримуюсь не тільки я. До речі, якось раніше цікавились цінами в один і той же готель в Турцію - на цій фірмочці дорожче. Однозначно в чорний список!!!

Serj

К-ть повідомлень : 1
Registration date : 23.08.2012

На початок Донизу

На початок

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі